Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26490

Teenindusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Transcom Eesti kuulutab välja avatud konkursi TELE2 CAM (Key account manager) ametikohale.
CAM on teeninduse juht Tele2 lõikes ning vastutab kogu kliendisuhtluse eest Tele2 Eesti- ja Tele2 Soomega.

Ootused kandidaadile

Kandideerimise eelduseks on kõrgharidus(soovitavalt majandus või tehnikaalane) ja töökogemus keskastme juhina.
Kandidaat peab valdama eesti keelt nii kõnes kui kirjas ning suutma suhelda vabalt nii vene kui ka inglise keeles.
Kasuks tuleb soome keele oskus.

Kandideerijale vajalikud isikuomadused on :

  • tasakaalukus
  • analüütiline mõtlemine
  • algatusvõime
  • korrektsus
  • stressitaluvus

Ettevõte pakub

- huvitavat ja pingelist tööd
- rahvusvahelist töökogemust
- motiveerivat töötasu
- kaasaegseid töötingimusi

Lisainfo

CV-d koos palgasooviga ootame kuni 25-nda jaanuarini 2004a.

Tööpakkumise number
#26490