Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66217

Teenindusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Teenindusjuht on põhitegevuse tippjuht, kes tagab klientide kvaliteetsete teenindamise ja hooldusteeninduse arengu.

Teenindusjuhi tegevusvaldkonnaks on:
- hooldusteeninduse igapäevane juhtimine ja majandusliku tasuvuse kindlustamine
- objektijuhtide töö juhtimine
- kliendisuhete haldamine, kriitiliste kliendisuhete lahendamine
- töö allhankijatega
- koostegevus müügiosakonnaga hinnapakkumiste koostamisel
- tootearendus

Ootused kandidaadile

- positiivne juhtimiskogemus (hooldus)teenust pakkuvas firmas
- algteadmised finantsjuhtimises ja majandusarvestuses
- teadmised ja oskused inimeste juhtimises
- kliendisuhete haldamise oskus ja kogemus
- loovus
- kõrge saavutusvajadus ja pühendumisvõime
- eesti keele oskus kõrgtasemel, väga hea vene keele oskus suhtlemistasandil
- kasuks tuleb inglise- ja soome keele oskus
- aastaringne autosõiduoskus
- hea arvutikasutaminse oskus

Ettevõte pakub

- palju tööd kiiresti arenevas firmas
- töökat ja sõbralikku kollektiivi
- konkurentsivõimelist palka
- erialast täiendkoolitust
- ametiautot
- mobiiltelefoni

Lisainfo

OÜ Krausberg on kiire arengu faasis ettevõte, seega ootame oma meeskonda inimest, kes tahaks ennast valdkonna arendamise läbi teostada.

Tööpakkumise number
#66217

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
4. mai 2006

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem