Värsked tööpakkumised

Teenindusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 110296

Tööpakkumise number

110296

Töö kirjeldus

• tellimusürituste koordineerimine
• teenindajate informeerimine, juhendamine, kontroll, töögraafikute koostamine
• cateringide organiseerimine ja läbiviimine
• kogu toitlustusosakonna töö laabumise organiseerimine ja kontrollimine

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt keskharidus või erialane kutseharidus
• arvutikasutamise oskus
• väga hea eesti ja inglise keele, hea vene ja soome keele oskus
• eelnev töökogemus restoranitöös
• hea suhtlemisoskus ja kõrge teenindusvalmidus
• sõbralikkus, abivalmidus

Kasuks tuleb
• juhiomadused
• eelnev töökogemus hotellinduses

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume
• huvitavat ja suhtlemisrikast tööd
• arenemisvõimalust hotelliketis
• toredat meeskonda
• tööle vastavat tasu ja oma töötajate soodustusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
28. mai 2007

Meriton Hotels on hotellikett, kuhu kuuluvad Meriton Grand Hotel Tallinn, Meriton Old Town Hotel ja Villa Mary. 2008. aastal avatakse uus SPA-hotell (300 numbrituba, baar, kohvik ja 2 restorani, spahoolitsuste- ja veekeskus, terviseklubi, 700-kohaline konverentsikeskus).

Otsime enda meeskonda teenindusjuhti, kelle põhiülesanneteks on tagada kõrgetasemeline teenindus toitlustusvaldkonnas päevasel ja õhtusel ajal ning efektiivne allüksuse majandamine.