Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #279091

Teenindusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

restoran - kohvik - baar Kloostri Ait vajab saaliteenidajat-teenindusjuhti

Ootused kandidaadile

töökogemus lauateenindusega toitlustusettevõttes
(laua-)etiketi tundmine
head teadmised önoloogias
alkoholi tundmine ja serveerimine
inglise keele oskus vähemalt kesktasemel (muud võõrkeeled tulevad samuti kasuks)

Ettevõte pakub

pikaajalist töösuhet
tunnitasu alates 5 euort tunnis, lisaks tulemustasu

Lisainfo

töö on vahetustega, vastavalt graafikule

Tööpakkumise number
#279091

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
4. jaanuar 2013

CVKeskus.ee klient

Tallinna vanalinnas asuv restoran-kohvik-baar

Vaata rohkem