Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #512492

Teenindusjuht (Lapsehoolduspuhkuse asendaja)

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tagada restoranis laitmatu töökorraldus ning toitude ja jookide serveerimine vastavalt kehtestatud standarditele, tagamaks kõigi klientide kõrgetasemelise ning professionaalse teenindamise ja maksimaalse klientide arvu kindlustamise

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus valdkonnas sarnasel positsioonil
Väga hea eesti ja inglise keele oskus
Oskus jagada ennast erinevate ülesannete vahel
Kasuks tuleb Micros süsteemi tundmine

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd meeldivas kollektiivis
Erinevaid koolitusi
Täiskoormusega tööd
Töötasu, mis vastab oskustele ja tulemustele

Tööpakkumise number
#512492

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
3. jaanuar 2018

Villa Ammende on unikaalne juugendstiilis hotell Pärnu rannapiirkonnas. Oleme luksusliku ja professionaalset klienditeenindust pakkunud 1999 aastast peale ja selle ajaga on tekkinud piisava kogemuste pagas, et olla kohalikuks hotellide ja restoranide lipulaevaks. Kui klienditeenindus on Sulle kutsumuseks, kandideeri juba täna!

Vaata rohkem