Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #293959

Teenindusjuht Länemere Selveris

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kõrgetasemelise teeninduse tagamine;
- peakassa haldamine;
- Partnerkrediitkaardi väljastamine;
- personali töö organiseerimine ja personali juhendamine;
- klientide teenindamine kaupluses;- kaupade vastuvõtmine, müügiks ettevalmistamine ja väljapanemine;
- enesekontrollisüsteemi järgimine;
- inventeerimine;
- puhtuse ja korra tagamine kaupluses ja selle territooriumil;
- seadmete töökorra jälgimine ja tekkivate probleemide lahendamine;
kaupluse tõrgeteta töös hoidmine oma vahetuse ajal;
- eriolukordade lahendamine;
- jooksvate ülesannete lahendamine.

Ootused kandidaadile

- soovitavalt keskeri- või kõrgharidust;
- eesti keele valdamist;
- vene keele oskust;
- head arvutioskust;
- kaupluse äritulemustele orienteeritust;
- suhtlemisvalmidust, avatust;
- kiirust ja täpsust;
- matemaatilist ja verbaalset võimekust;
- otsustusvõimekust;
- rutiini- ja pingetaluvust.

  • karjääri- ning eneseteostamise võimalust Eesti suurettevõttes;
  • tööalast koolitust ja hindamatut praktilist töökogemust;
  • professionaalset, sõbralikku ja toetavat meeskonda;
  • kaasaegseid töötingimusi ja –vahendeid.

Lisainfo

NB! Läänemere Selver avatakse 2013.a. märtsis, asub aadressil Läänemere tee 28 Tallinn.

Tööpakkumise number
#293959

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
18. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
10. detsember 2012

Selver on Eesti kapitalil tegutsev juhtiv super- ja hüpermarketite kett, mis kaupleb peamiselt toidu- ja esmatarbekaupadega. Selveri ketti kuulub kolmkümmend seitse kauplust üle Eesti ja 2 Selveri Gurmee kauplust. Selver annab tööd ligi 2100 inimesele.

Vaata rohkem