Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176937

Teenindusjuht

CVKeskus.ee klient
Läänemaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte Läänemaa piirkonna puhastusteenindusalase tegevuse juhtimine;
Teeninduse kvaliteedi tagamine;
Kliendibaasi laiendamine;
Majandusliku efektiivsuse tõstmine.

Ootused kandidaadile

Töö sobib uut väljakutset otsivale haritud ja keelteoskusega inimesele, kellele meeldib vaheldurikas, liikuv ja uusi kontakte pakkuv töö. Talle meeldib suhelda inimestega, luua süsteemi ja töö, mis nõuab organiseerimist ja improvisatsiooni.

Ettevõte pakub

Kõiki kaasaegseid töövahendeid ja motiveerivat töötasu.
Ettevõttesisest karjääri.

Tööpakkumise number
#176937