Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #641845

Teenindusjuht - juhiabi

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Särava teenindusjuhi - juhiabi peamisteks ülesanneteks on restorani Asian Chef töö korraldamine, müügitulemuste ja kasumlikkuse suurendamine läbi eeskujuliku ja kõrgetasemelise teeninduse.
Selleks:
-restorani töö igapäevane organiseerimine,
-teenindajate koolitamine,
-teeninduskvaliteedi tagamine koostöös meeskonnaga,
-meeskonna motiveerimine,
-graafikute koostamine,
-inventuuride läbiviimine,
-kauba tellimine

Ootused kandidaadile

Ootame kandidaadilt:
-eelnevat töökogemust sarnasel ametikohal,
-kohusetundlikkust, täpsust ja tööle pühendumise oskust,
-väga head planeerimise oskust,
-julgust ja otsustusvõimet,
-inglise keele oskust,
-väga head suhtlemisoskust,
-valmisolekut töötada ka nädalavahetustel ja õhtustel aegadel.

Kasuks tuleb:
-kassasüsteemi Buum tundmine,
-erialane haridus

Ettevõte pakub

Pakume:
-konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu,
-stabiilsust ja kindlat töökohta,
-meeldivat meeskonda ja toredaid ühisüritusi,
-palju tööd,
-tugevat kollektiivi,
-arenguvõimalusi

Tööpakkumise number
#641845

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1000 - 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
26. märts 2020
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem