Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #297581

Teenindusjuht Järve Selveris, Mustakivi Selveris, Tondi Selveris ja märtsis avatavas Läänemere Selveris

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- tagada klienditeeninduse kõrge tase ja klientide rahulolu

Ootused kandidaadile

- soovitavalt keskeri haridus
- eesti keele valdamist;
- vene keele oskust;
- head arvutioskust;
- suhtlemisvalmidust, avatust;
- kiirust ja täpsust;
- matemaatilist ja verbaalset võimekust;
- otsustusvõimekust;
- rutiini- ja pingetaluvust.

  • karjääri- ning eneseteostamise võimalust Eesti suurettevõttes;
  • tööalast koolitust ja hindamatut praktilist töökogemust;
  • professionaalset, sõbralikku ja toetavat meeskonda;
  • kaasaegseid töötingimusi ja –vahendeid.

Lisainfo

Järve Selver asub Pärnu mnt. 238, Tallinn
Mustakivi Selver asub Mustakivi 3a, Tallinn
Tondi Selver asub Tammsaare tee 62, Tallinn
Läänemere Selver avatakse 2013.a. märtsis ning asub aadressil Läänemere tee 28, Tallinn.

NB! Töö on graafiku alusel kaupluses.

Tööpakkumise number
#297581

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
28. jaanuar 2013

Selver on Eesti kapitalil tegutsev juhtiv jaekett, mis kaupleb peamiselt toidu- ja esmatarbekaupadega. Selveri ketti kuulub 40 kauplust üle Eesti ning Selveri Köök. Selver annab tööd ligi 2100 inimesele.

Vaata rohkem