Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #146324

Teenindusjuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

15-20 liikmelise hooldusmeeskonna juhtimine
kommertstegevuse arendamine(võtmeklientidega suhtlemine,lepingute müük jne)
teenindusüksuse arendamine,eelarvete ja aruannete koostamine

Ootused kandidaadile

meeskonna loomise ja juhtimise kogemus
väga hea eesti,vene ja inglise keele oskus
tulemustele orienteeritus
tehniline haridus,arvuti kasutamise oskus
korporatsiooni kultuuri ja standardite järgimine

CVO Recruitmenti kliendiks olev Toyota Material Handling Estonia AS kuulub Toyota kontserni,mis on maailmas juhtiv tõstukite ja laotehnika tootja,olles BT ja Toyota kaubamärkide esindaja.Toyota Industries Corporation loodi 1926.aastal Jaapani leiutaja Sakichi Toyoda poolt,hetkel töötab kontsernis ligikaudu 33000 töötajat,käive on 12 miljardit eurot ning tegutsetakse nii Jaapanis,Hiinas kui ka Põhja-Ameerikas ja Euroopas.Täiendav info- www.toyota-forklifts.ee

Tööpakkumise number
#146324

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
31. märts 2008

CVO Recruitment Estonia OÜ on pikaajalise kogemusega CVO Groupi kuuluv professionaalseid värbamisteenuseid pakkuv ettevõte. Meie edu aluseks on erinevatele valdkondadele spetsialiseeritud värbamine. Tegutseme 8 Kesk- ja Ida Euroopa riigis, 3 kaubamärki esindades CVO Finance, CVO Technology, CVO Sales & Marketing.

Vaata rohkem