Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137621

Teenindusjuht

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Oled otseseks juhiks apteegipersonalile.
Sinu tööülesandeks on apteekide töö juhtimine nii, et tagatud oleksid ettevõtte eesmärgid ja sujuv teenindus.
Korraldad uute apteekide avamist, uute töötajate väljaõpet ja sisseelamist, planeerid personali ja aitad koostada tööajakavasid, osaled reklaamikampaaniate läbiviimisel jne.
Oled vahendajaks apteegipersonali ja ülejäänud meeskonna vahel.

Ootused kandidaadile

Oled haritud ja piisava elukogemusega.
Valdad eesti keelt kõrgtasemel ja vene keeles suheldes ei jää hätta.
Oskad kasutada arvutiprogramme (Word, Excel, Outlook).
Oluline on inimeste juhtimise oskus ja kogemus.
Sul on hea organiseerimisvõime, positiivne hoiak ja ei kaota pead pingelistes olukordades.
Oled valmis liikuvaks tööks.

Sulle on tagatud rohkelt huvitavat tööd arenevas ettevõttes.
Võimalus kasvada koos ettevõttega ja juhtida oma karjääri.
Töökaaslaste tuge sisseelamisel.
Ametiautot ja motiveerivat palka.

Lisainfo

Apteegid asuvad üle Eesti, töö on liikuva iseloomuga.
Büroo asub Tallinnas.

Tööpakkumise number
#137621

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
16. jaanuar 2008

Euroapteek on edukas rahvusvahelisse kontserni kuuluv apteegikett. Apteegid on hetkel Leedus, Lätis, Eestis, Poolas ja Rumeenias. Eestis alustati tegevust 2004 aastal. Euroapteek OÜ-l on 20 apteeki üle Eesti. Seoses laieneva firmastruktuuriga otsime enda meeskonda arenemis -ja arendamissooviga kolleegi.

Vaata rohkem