Värsked tööpakkumised

Teenindusjaama juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 623254

Tööpakkumise number

623254

Firma nimi peidetud Teenindusjaama juhataja

Töö kirjeldus

kes korraldaks edukalt ühe meie Tallinna piirkonna teenindusjaama igapäevatööd, juhiks innuga oma meeskonda ning viiks ellu uusi põnevaid ideid ja arendaks seeläbi kogu ettevõtet.

Nõudmised kandidaadile

Oma uuelt säravalt tähelt ootame:

  • varasemat töökogemust juhtival positsioonil kaubanduses või toitlustusvaldkonnas
  • oskust meeskonda koordineerida ning õigele teele suunata
  • väga hea eesti ning suhtlustasandil vene ja inglise keele oskust
  • kiiret ja organiseeritud tegutsemist ka kõige pingelisemates olukordades
  • oskust iseseisvalt töötada

Ettevõte pakub

Sinu panuse eest pakume Sulle:

  • kindlat töötasu ning kvartaalset tulemusboonust
  • põhjalikku koolitusprogrammi mentori käe all
  • omatöötaja soodustusi nii ettevõttesiseselt kui partnerite juures
  • tervisepaketti, sh massaaž ja eriarsti vastuvõtud
  • kaasaegseid töötingimusi, kokkuhoidvat meeskonda ning vingeid ühisüritusi

Küsi lisainfot telefoni 5343 7097 teel,
CV Keskuse värbamisspetsialist Eliisa Epro

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
13. november 2019
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2019