Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200427

Teenindusjaama juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha peamiseks eesmärgiks on läbi teenindusjaama meeskonna juhtimise suurendada Eesti Statoili müügikäivet ja puhaskasumit.

Teenindusjaama juhataja peamised tööülesanded:

  • Teenindusjaama töö juhtimine kooskõlas Statoili poolt kehtestatud tegevuspõhimõtetega.
  • Teenindusjaama töötajate kaudu oma teenindusjaama majandustulemuste ning kvaliteedi maksimeerimine.
  • Teenindusjaama meeskonna juhtimine ning omavahelise koostöö tagamine, vajadusel uute töötajate värbamine.
  • Koostöö Statoili peakontori osakondadega.
  • Heade kliendisuhete hoidmine.
Sõltuvalt teenindusjaama suurusest töötab ühes teenindusjaamas 6 - 16 töötajat.

Ootused kandidaadile

  • Majandusalane kõrgharidus.
  • Vähemalt kaheaastane inimeste juhtimise kogemus.
  • Jaekaubanduspõhimõtete tundmine.
  • Algatusvõime, iseseisvus ja ambitsioonikus eesmärkide elluviimisel.
  • Muudatuste ja uuendustega kohanemisvõime.
  • Kohusetundlikkus ja täpsus reeglite järgimisel.
  • Eesti keele väga hea suuline oskus, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil.
  • Hea arvuti kasutamise oskus.

  • Ametialast karjääri ja arengut arengut toetavat rahvusvahelist töökeskkonda.
  • Mitmekülgset tööd.
  • Kindlat põhipalka ja teenindusjaama tulemustest ning isiklikust panusest sõltuvat tulemustasu.

Lisainfo

Kandideerimiseks palun sisestada kandideerimisankeet Statoili kodulehel www.statoil.ee > Töölesoovijale > Vabad ametikohad > Teenindusjaama juhataja hiljemalt 15.juuliks 2010.

Tööpakkumise number
#200427