Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127606

Teenindusjaama juhataja Mäo teenindusjaamas

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Teenindusjaama töö ratsionaalne juhtimine kooskõlas Statoili poolt kehtestatud tegevuspõhimõtetega ning firmas kehtestatud instruktsioonidega.
  • Teenindusjaama töötajate kaudu oma teenindusjaama majandustulemuste ning kvaliteedi maksimeerimine.
  • Teenindusjaama töötajate värbamine.
  • Teenindusjaama töötajate omavahelise koostöö tagamine ning suhtlemine Statoili peakontori osakondadega.
  • Heade kliendisuhete hoidmine.

Ootused kandidaadile

  • Sul on turunduse, majanduse või finantsalased teadmised;
  • Sul on võime planeerida ning seada prioriteete nii iseenda kui alluvate töös;
  • Sa oled iseseisev ning järjepidev eesmärkide elluviimisel;
  • Sa oled initsiatiivikas, optimistliku ellusuhtumisega ning uuendustele avatud isiksus;
  • Sul on eesti, vene ja inglise keele suuline ja kirjalik oskus ning hea arvuti kasutamise oskus.

  • Võimaluse teha mitmekülgset ja huvitavat tööd kaasaegses töökeskkonnas
  • Võimaluse areneda ning osaleda erialastel koolitustel
  • Motiveeriva töötasu ning tulemuspalga
  • Parima meeskonna, kellega koos ühise eesmärgi nimel tegutseda

Lisainfo

Kui kõik eelnev on see, mis Sulle huvi pakub ja Sa tunned, et oled sobiv kandidaat, saada oma CV ja sooviavaldus märgusõnaga "JUHATAJA" meile enne 01.novembrit 2007

meiliaadressil: eesti[a]statoil.com

või posti teel aadressil:

AS EESTI STATOIL
Pärnu mnt 13
10148 Tallinn

Tööpakkumise number
#127606