Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #635147

Teeninduse konsultant

Firma nimi peidetud
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Møller Auto Viru meeskonda on oodatud suurepärase suhtlusoskusega

TEENINDUSE KONSULTANT

kellele peamisteks tööülesanneteks on järelteeninduse klientide nõustamine, hooldus- ja remonttööde organiseerimine, lisamüük, sõidukite vastuvõtmine ja üleandmine ning dokumentatsiooni korrektne vormistamine.

Nõudmised kandidaadile

OLED SUUREPÄRANE KANDIDAAT, KUI
Sul on eelnev töökogemus autonduse valdkonnas ja/või tehniline haridus
Sa oled kohusetundlik, tähelepanelik ja korrektne
Sul on väga hea eesti keele oskus ja valdad suhtlustasandil vene ning inglise keelt
Sul on B-kategooria juhiload

Meie pakume Sulle võimalust töötada kaasaegses töökeskkonnas koos professionaalse ja kokkuhoidva meeskonnaga, õppida ja areneda läbi koolituste, teha mitmekülgset tööd ja saada selle eest konkurentsivõimelist töötasu.

Tööpakkumise number
#635147

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
26. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2020

Vaata rohkem