Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #637945

Teeninduse kliendinõustaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 31. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:29. veebruar 2020

Töö kirjeldus

Teeninduse kliendinõustaja töö peamiseks eesmärgiks on tegeleda sõidukite hooldus- ja remonttööde planeerimise ja korraldamisega.

Ootused kandidaadile

Kandideerijalt eeldame väga head suhtlusoskust ning tahet pakkuda kõrgetasemelist klienditeenindust. Samuti tehnilise hariduse ja/ või varasema töökogemuse olemasolu sarnasel ametikohal. Oluline on ka hea keelteoskus (heal tasemel eesti, vene ja inglise või saksa keel) ning B - kategooria juhilubade olemasolu.

Pakume võimalust töötada Baltikumi suurima ja vanima autondusettevõtte professionaalses meeskonnas maailmaklassi brändiga. Samuti pakume erinevaid koolitusvõimalusi, palju põnevaid tööalaseid väljakutseid ning arenguvõimalusi ettevõtte siseselt.
Töökoht asub Järvevana tee 11, Tallinn. Täistööaeg 40h nädalas, ajavahemikus E - R 08:00 - 20:00 ja L 10:00 - 15:00

Tööpakkumise number
#637945

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
31. jaanuar 2020

AS Silberauto Eesti on kaubamärkide Mercedes-Benz, Jeep, Maserati ja Mitsubishi Motors, Fuso, EvoBus autoriseeritud müügi- ja teenindusorganisatsioon ning Chrysler, Dodge sõidukite autoriseeritud teenindusorganisatsioon Eestis. Citroëni sõidukite edasimüüja Ida regioonis Rakvere ja Jõhvi esindustes. Meie esindused asuvad pea kõkides Eesti suuremates linnades. Veho Baltics OÜ tütarettevõttena jagame peaesindusega samu väärtusi, st töötame iga päev ambitsioonika eesmärgiga pakkuda järjest keskkonnasäästlikumaid mobiilsuslahendusi.

Käesolevale konkursile kandideerides töötleb AS Silberauto Eesti Teie isikuandmeid kooskõlas ettevõtte kehtestatud dokumendile „Privaatsustingimused tööle kandideerijale“, millega saate tutvuda siin (https://www.silberauto.ee/wp-content/uploads/2018/11/Privaatsustingimused-t%C3%B6%C3%B6le-kandideerijale.pdf). Ilma Teie isikuandmete vastava töötlemiseta ei ole kandideerimine võimalik.

Enne kandideerimist tutvu meie Privaatsustingimustega (https://www.silberauto.ee/toopakkumised/)

Vaata rohkem