Värsked tööpakkumised

Teeninduse juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 89688

Tööpakkumise number

89688

Töö kirjeldus

* Teeninduse töö ja personali juhtimine;
* investeeringute vajaduse hindamine töötulemuste ja kasumlikkuse suurendamiseks;
* teeninduse tulemuste jälgimine ning aruannete koostamine.

Nõudmised kandidaadile

* Soovituslikult rakenduslik kõrgharidus tehnilisel alal;
* eesti-, inglise- ja vene keele valdamine kõnes ja kirjas;
* B-kategooria juhilubade olemasolu;
* hea organiseerimisvõimega, aktiivne, hea suhtlemisoskuse- ja pingetaluvusega, paindlik ning positiivne.
Kasuks tuleb:
* C- kategooria juhilubade olemasolu;
* eelnev töökogemus sarnasel töökohal.

Ettevõte pakub

* Pakume häid töötingimusi suures ja arenevas ettevõttes.
* Koolitused ja lähetused annavad sulle võimaluse reisida ja ennast arendada.
* Pakume oma töötajatele konkurentsivõimelist palka.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
29. detsember 2006

Värbamiskeskuse kliendiks on raskeveokeid tootev ülemaailmne ettevõte.