Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #435034

Teeninduse- ja kvaliteedispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kvaliteedispetsialisti fookuses on organisatsiooni protsessid, läbi mille pakutakse klientidele parimat ostukvaliteeti.Peamiseks ülesandeks on kvaliteedisüsteemi ülesehitamine ja arendamine, töötajate kvaliteedialane koolitamine ja kontroll. Kvaliteedispetsialist teeb koostööd kõikide kolleegidega ja vastutab kaupluste töö tulemuslikkuse eest.

Ootused kandidaadile

- Töökogemus jaekaubanduses;
- kõrge pingetaluvus;
- väga hea suhtlemisoskus, sõbralikkus;
- täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus, nõudlikkus;
- arvuti kasutamise oskus;
- valmisolek töötamiseks õhtuti ja nädalavahetustel;
- B-kategooria juhiload.

Pakume huvitatavat, arendavat ja väljakutseid pakkuvat tööd, pikaajalist töösuhet, toetavaid kolleege, töökohta Tallnna kesklinna piirkonnas. Tööülesannete täitmise piirkond on Tallinn ja Harjumaa.

Lisainfo

Konkurss lõpeb sobiva kandidaadi leidmisel

Tööpakkumise number
#435034

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. september 2016
Kuulutus sisestati:
9. august 2016

Harju Tarbijate Ühistu on aastast 1909 tegutsev jaekaubandusettevõte 20 kauplusega Tallinnas ja Harjumaal ja ca 360 rõõmsa ja rahuloleva töötajaga.

Vaata rohkem