Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #720731

TEENINDUSE ADMINISTRAATOR

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Teeninduse administraator tegeleb igapäevaselt klientide teenindamisega ning nõustamisega Kärcher seadmete kasutamisega seotud küsimustes. Lisaks kuulub tegevuste hulka ka remonti toodavate seadmete vastu võtmine, registreerimine hooldusprogrammis, seadmete tagastamine klientidele, arvete koostamine, varuosade tellimine ja müük, nende vastuvõtmine, kontroll ja lattu paigutamine.

Ootused kandidaadile

  • oskad professionaalselt suhelda ja kliente nõustada

  • oled tehniliselt taiplik ja oskad elementaarseid seadmete jooniseid lugeda

  • valdad väga heal tasemel eesti keelt ja suhtlustasandil vene ning inglise keelt

  • oled täpne, kohusetundlik ja otsustusvõimeline

  • Sul on huvi tehnika vastu

Kärcheris ootab Sind töökoht stabiilses ja juhtivas rahvusvahelises ettevõttes, vaheldusrikas töö kõigi mugavustega töökeskkonnas, põhjalik väljaõpe ja erinevad koolitused tulevikus, toetav töökollektiiv ning  palgale lisaks ka motiveeriv boonussüsteem.

Töö: E-R 08:00-17:00, Kadaka tee 133, Tallinn.

Tööpakkumise number
#720731

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. august 2021
Kuulutus sisestati:
4. august 2021

CVKeskus.ee klient

KÄRCHERIS SAATE MUUTA MAAILMA
Kogu maalimas on Kärcher parimate tulemuste, uuenduste ja kvaliteedi sünonüümiks. Nagu meie tooted paistavad silma teiste hulgast, paistame me silma tööandjana. Pereettevõttena on meile eriti olulised vastastikune lugupidamine ja usaldus. Kärcheris võite oodata erakordseid ülesandeid, seetõttu otsime väljapaistva motivatsiooni, pühendumuse ja meeskonnavaimuga töötajaid. Ainult koos saame me luua selle, mis tõstab Kärcheri esile – igal töötajal on selles oluline osa.

Vaata rohkem