Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58876

Teeninduse administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • mehaanikute hõivatuse planeerimine
  • igapäevane mehaanikute tööde planeerimine
  • klientide kõnedele vastamine
  • mehaanikute väljasõitmise graafikute koostamine ja Varuosade osakonna informeerimine
  • teenindamise kontroll
  • koostöö koordineerimine teeninduse- ja varuoadeosakondade vahel
  • teenindamisosakonna arendamine koostöös firma juhtidega

Ootused kandidaadile

  • kutseline töökogemus – mitte vähem kui 3 aastat
  • erialased oskused ja kompetentsus
  • eesti, vene ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • arvutioskus (kesktase)
  • tehniline kõrg- või keskharidus
  • usaldusväärne, lojaalne ning vastutustundlik

Ettevõte pakub

  • Stabiilset tööd suures, arenevas rahvusvahelises firmas
  • Motiveerivat ja konkurentsivõimelist palka
  • Sotsiaalseid garantiisid
  • Huvitavat ja dünaamilist tööd
  • Häid töötingimusi
  • Karjäärivõimalust

Tööpakkumise number
#58876