Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #822969

TEENINDUSDIREKTORI ASSISTENT TOITLUSTUSES!

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu roll on:
koostöös piirkonna filiaalide juhtidega filiaalide töökorralduse protsessi planeerimine, täitmise kontrollimine ning analüüs;
filiaali personali planeerimine ja osalemine värbamisprotsessis;
teenindusdirektori asendamine tema äraolekul.

Ootused kandidaadile

Kas tunned ennast ära?
NÕUTAV eelnev toitlustusalane töökogemus;
väga hea analüüsivõime;
hea organiseerimisvõimega meekonnatöötaja;
eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas;
kasuks tuleb vene ja inglise keele oskus;
autojuhiload;
kasuks tuleb toitlustusvaldkonna seadusandluse tundmine.

Pakume Sulle võimalust teha põnevat tööd toitlustussektoris, arenemisvõimalust ettevõtte siseselt, toetavaid kolleege ja nende abi, täiendavat tervisekindlustust või soodustusi sportimiseks, soodsat omapere toitlustust, stabiilset konkurentsivõimelist töötasu, mugava asukohaga kontorit Ülemiste Ärimajas Peterburi tee 2f Tallinn.

Tööpakkumise number
#822969

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. detsember 2022
Kuulutus sisestati:
7. november 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem