Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63086

Teenindus- ja majandusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

firma klienditeeninduse(laevade teenindav personal) juhtimine
Teenindava personali värbamine, väljaõppe korraldamine, töö organiseerimine, kontroll
Firma majandustalituse juhtimine

Ootused kandidaadile

kesk-eri (turism/teenindus) või kõrgharidus
eelnev juhtimiskogemus teenindus valdkonnas
eesti,vene ja soome keele oskus
soovitav ka inglise keele oskus
arvutikasutamisoskus.
pingetaluvus
teotahe ja sihikindlus
valmidus meeskonnatööks
hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

huvitavat tööd

Lisainfo

soovitav isikliku auto kasutamise võimalus

Tööpakkumise number
#63086