Värsked tööpakkumised

Teenindaja/ettekandja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 377341

Tööpakkumise number

377341

Töö kirjeldus

  • Restorani klientide heal tasemel teenindamine ning nende heaolu eest hoolitsemine
  • Hommikusöögi valmistamine
  • Klientide teenindamine baaris, lauas ja suurematel üritustel
  • Majutujate vastuvõtt ja tubade kätteandmine
  • Klientidega suhtlemine

Nõudmised kandidaadile

  • Omad eelnevat kogemust toitlustusettevõttes ja/või vastavat haridust
  • Oled energiline, positiivne, särasilmne
  • Minimaalselt ühe võõrkeele oskus
  • Ausus, korrektsus, kohusetundlikkus
  • Hea suhtleja
  • Pingetaluvus
  • Sobilik ka erialase praktika sooritamiseks

Kasuks tuleb:
  • Vene keele oskus
  • Erialane haridus
  • Kiirus tööülesannete täitmisel

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda
Sõbralikku kollektiivi ja võimalust töötada kaunil Muhu saarel
Enesetäiendamise võimalusi
Töötamist graafiku alusel

Lisainfo

Töö asukoht on Vanatoa Turismitalus Muhu saarel.

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
20. mai 2015
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2015

VANATOA TURISMITALU on meeldiv ja turvaline peatumispaik Muhu saarel, iidse Koguva küla südames, mille ajalugu ulatub
16. sajandisse. Pakume oma külalistele meeldejäävat puhkust miljöörikkas taluhoones ja maitsvat kehakinnitust. Korraldame sünnipäevi, firma- ja pulmapidusid ning aitame läbi viia laagreid. Majutame kuni 50 külastajat ja toitlustame kuni 100 liikmelisi gruppe. Suvehooajal pakume oma külalistele maitsvaid roogi A´la Carte menüü valikust ning suuremate gruppide tarbeks oleme loonud eralgi rühmamenüüd. Iga ürituse puhul koostame aga menüü personaalselt vastavalt kliendi soovidele. Lisaks mugavale majutusele on meie juures võimalik kasutada sauna, konverentsiruumi, suurt restoranisaali ning telkimisala koos rannavolle platsiga. Otsime oma meeskonda töökaid, positiivseid ja teotahtelisi inimesi.