Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #530993

Teenindajad/Baarmenid

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 6 - 12 €/tunnis
Kuulutus sisestati: 23. aprill 2018
Kuulutus aegub:22. mai 2018

Töö kirjeldus

Toidu valmistamine
Köögi korrashoid
Ettevalmistuste tegemine

Ootused kandidaadile

Kirg toiduvalmistamise vastu
Terav maitsemeel
Andekas, ambitsioonikas
Korrektne
Varasem töökogemus tuleb kasuks
Hea meeskonna kaaslane

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimeline palk olenevalt kvalifikatsioonist
Arenguvõimalusi
Kaasaegset töökeskkonda
Meeldivat kollektiivi
Vastutusrikast tööd
Kindlat töögrafikut

Tööpakkumise number
#530993

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. mai 2018
Kuulutus sisestati:
23. aprill 2018

Mint leaf on restoran-lounge Tallinna südalinnas, kus on kõrge teeninduse ja söögi- joogi kvaliteet, väga sõbralike hindadega. Omame suurt kogemust teeninduse valdkonnas- meie restoranid töötavad edukalt UK ja Läti territooriumil. Meie meeskond on rahvusvaheline, seega ühinedes meiega areneb Sinu teadmiste ja kogemuste tase mitmekülgselt.

Mint leaf - это ресторан лаундж в Таллинне с высочайшим уровнем обслуживания, качеством еды и напитков, а главное - более чем доступными ценами! Мы имеем огромный опыт в сфере обслуживания, наши рестораны уже успешно работают на территории UK и Латвии. Наша команда - интернациональна, по этому, присоединившись к нам, твой уровень знаний и опыт многократно возрастёт

Vaata rohkem