Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #223333

Teenindajad

Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientide oskuslik ja viisakas teenindamine nii teenindusletis kui ka vajadusel kassas

Ootused kandidaadile

  • Vanus vähemalt 18 eluaastat
  • Füüsilise töö sobivus
  • Meeldiv ja avatud suhtleja
  • Eesti keele valdamine kõnes
  • Vene keele kesktase kõnes

Ettevõte pakub

  • Tööalast väljaõpet ja täiendkoolitusi
  • Nooruslikku ja sõbralikku meeskonda
  • Häid töötingimusi

Lisainfo

  • Töö asukoht: NORDE Rimi hüpermarket

* * * Võtame ühendust vaid väljavalitud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#223333

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
25. märts 2011

Rimi Eesti Food AS on üks Eesti juhtivatest toidukaupade müügiga tegelevatest jaekaubandusettevõtetest, kuhu kuuluvad Rimi hüpermarketid, Rimi supermarketid ja Säästumarketid. Lisaks on Rimi Eesti Food AS`il Eesti suurim ja kaasaaegsem keskköök. Meil on 81 kauplust üle kogu Eesti. Anname tööd enam kui 2700 inimesele

Vaata rohkem

Teenindajad