Värsked tööpakkumised

Teenindajad, kassapidajad

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 58858

Tööpakkumise number

58858

Töö kirjeldus

Otsime TUNTUD jaekaubandusketi kauplustesse Tallinnas KASSAPIDAJAID(toidukaubad).

Nõudmised kandidaadile

võimalust töötatada peamiselt pealelõunasel ajal (16.00-21.00)
tahet olla väga hea klienditeenindaja
soov olla üks väga oluline osa maailma suuruselt kolmandas ettevõttes
head eesti keele oskust (kasuks tuleb ka vene keel)

Ettevõte pakub

Jäädes ADECCO töötajaks, pakume Sulle
klienditeeninduskogemust tuntud ettevõttes Tallinnas

Töö toimub vastavalt vajadusele asendades põhikohaga töötajaid nende plaanitud ja ootamatute äraolekute ajal - töö vorm sobib ideaalselt:
tudengitele
põhitöö kõrvalt lisarakendust soovivatele teenindajatele
....ja kõigile teistele, kes soovivad osalise koormusega tööd!

Tule liitu Sinagi ADECCO 700 000 töötajaga!

Lisainfo

Kandideerimine toimub läbi www.adecco.ee märkides ära klienditeenindaja.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
24. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2006
Brutopalk:
Alates 27 EEK tunnis

ADECCO on juhtiv personalivaldkonna lahendusi pakkuv ettevõte maailmas, mis Eestis alustas tegevust peamiselt värbamis- ja tööjõurenditeenuse pakkumisega nii oma rahvusvahelistele kui kohalikele klientidele. Adecco on esindatud 72 riigis, pakkudes tööd ligi 700 000-le inimesele.

Meie kliendiks on tuntud ja pikaajaliste traditsioonidega teenindus- ja müügiettevõtte Tallinnas.