Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176926

Teenindaja (Väike-Maarja)

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ostjate viisakas, kiire ja korrektne teenindamine;
  • müügisaali korrastamine ja kaubariiulite täitmine;
  • kaupade pakendamine ja markeerimine;

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus;
  • töökogemus kaubanduse valdkonnas;
  • nõutav on eesti keele oskus vähemalt suhtlustasandil (kasuks tuleb vene keele oskus);
  • ausus ja kohusetundlikkus;

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda;
  • tööd pidevalt arenevas ettevõttes;
  • meeldivat töökollektiivi;
  • firmasisest arenguvõimalust;
  • head palka;

Lisainfo

Teenindajaid vajatakse seoses töömahu suurenemisel.

Kaupluse aadress: Pikk 9, Väike-Maarja

Tööpakkumise number
#176926