Värsked tööpakkumised

Teenindaja (Türi)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 182455

Tööpakkumise number

182455

Töö kirjeldus

• ostjate viisakas, kiire ja korrektne teenindamine
• müügisaali korrastamine ja kaubariiulite täitmine
• kaupade pakendamine ja markeerimine

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt keskharidus
• töökogemus kaubanduse valdkonnas
• nõutav on eesti keele oskus vähemalt suhtlustasandil
• ausus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

• ettevõttesisest arenguvõimalust
• kaasaegset töökeskkonda
• tööd pidevalt arenevas ettevõttes
• meeldivat töökollektiivi

Lisainfo

Teenindajat vajatakse Türi kauplusesse (aadress: Viljandi 13 a, Türi, Järvamaa).

Asukoht:
Järvamaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
3. september 2009
Kuulutus sisestati:
11. august 2009

OG Elektra on Lääne-Virumaa kaubandussektori juhtiv liha-, vorsti-, kulinaaria- ja pagaritoodete tootja ja turustaja. Tooted valmistatakse kvaliteetsest eestimaisest toorainest, mida toodame ise ja varume Eesti põllumeestelt. Lisaks omatoodangule pakume oma klientidele teiste tootjate tuntud ja tunnustatud kaupu.