Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #317659

Teenindaja - transporditööline Tartu Selverites

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kaupade ladustamine
- kaupade komplekteerimine ja transportimine müügisaali
- kaupade väljapanek müügisaalis
- klientide teenindamine

Ootused kandidaadile

- vanus vähemalt 18. aastat
- kesk- või keskeriharidus
- kohuse- ja vastutustunne
- füüsilise koormuse taluvus
- eesti keele oskus (vähemalt tase B1)
- kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasandil

- tööd organisatsioonis, kus väärtustatakse inimest ja tema tööd
- sõbralikku tööõhkkonda ja toetavat meeskonda
- koolitusi ja arenguvõimalusi
- kaasaegseid töötingimusi ja -vahendeid
- Partnerkaardi lisasoodustust
- Spordiseltsiga liitumise võimalust

Lisainfo

Vajame töötajaid:
Jaamamõisa Selverisse, mis asub Jaama 74, Tartu.
Ringtee Selverisse, mis asub Aardla 114, Tartu.

NB! Võtame ühendust vaid sobivate kandidaatidega!

Tööpakkumise number
#317659

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. september 2013
Kuulutus sisestati:
21. august 2013

Selver on Eesti kapitalil tegutsev jaekett, mis kaupleb peamiselt toidu- ja esmatarbekaupadega. Selveri ketti kuulub 40 kauplust üle Eesti, 2 Gurmee kauplust ning Selver Köök. Selver annab tööd üle 2100 inimesele.

Vaata rohkem