Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #641180

Teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma väiksesse meeskonda vähemalt 75% koormusega klienditeenindajat.
Igapäevasteks ülesanneteks on külaliste vastuvõtt ja teenindamine. Lauas toitude lahtiseletamine ja hea joogikaardi tundmine. Samuti peame oluliseks töökeskkonna korrashoidu.

Ootused kandidaadile

Otsime just Sind, kui sa oled:
* töökas
* korrektne
* hea meeskonnaliige
* suhtleja
* kiire lahenduste leidmises
* hea pingetaluvusega
* eelnevalt töötanud teeninduses

Omaltpoolt pakume meeldivat kollektiivi ja hubast keskkonda.
Igakuist sporditoetuse kompensatsiooni.
Koolitusi nii teenindusalaselt kui ka joogikultuurist.

Tööpakkumise number
#641180

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. märts 2020
Kuulutus sisestati:
20. veebruar 2020

Restoran-vinoteek Umb Roht: Inspiratsiooni kogume värvikast kohalikust taime- ja loomariigist, mis pakub unustamatuid maitseelamusi igal aastaajal. Peame oluliseks hoida au sees nii kohalike kui ka laia maailma parimate käsitöömeistrite tooteid. Hooajaliselt muutuvate kodumaiste saaduste ja maitsva veini imeline kooslus teebki meist hea toidu restorani.

Kolm Tilli Tänavaköök on laia maailma tänavaköögist inspireeritud restoran Tartu Aparaaditehases. Uue söögikoha läbivaks kontseptsiooniks on tänavasöögi valmistamine – koha südameks on avatud köök, mille kõrval seisavad eraldi pizza valmistamise- ja pagaritoodete nurgad ning kõike seda toetab äärmise hoolega loodud baar. Külastajatel on võimalik jälgida, kuidas nende söök ja jook valmivad alates toorainest kuni maitsva kõhutäieni.

Vaata rohkem

Teenindaja