Värsked tööpakkumised

Teenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 603511

Tööpakkumise number

603511

Firma nimi peidetud Teenindaja

Töö kirjeldus

Seisad hea klientide teenindamise ja ruumide ning nõude puhtuse eest.

Nõudmised kandidaadile

Oled hea suhtleja, hooliv, korrektne ja iseseisev.
Varasem teeninduse kogemus tuleb ainult kasuks!

Ettevõte pakub

Meie juures saad ägedasse seltskonda toidumaastikul.
Pakume osaajaga koormust.
Graafik on paindlik ja sobib suurepäraselt ka üliõpilastele.
Kui tahad teha teistmoodi teenindaja tööd, siis anna endast märku!

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
31. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
2. juuli 2019

Toiduakadeemia on 10 aastat tegutsenud gastronoomiline kohtumispaik, kus saab ühendada meeldiva kasulikuga. Me viime läbi meeskonnakoolitusi, kliendisündmusi, sünnipäevi ja firmapidusid koos meeldejääva söögitegemisega. Toiduakadeemia ühiskokkamistel saavad kõik osalejad maitsvate roogade valmistamisel ise käed külge panna.