Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #626337

Teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Polpo otsib just sinusugust naeratavat ja teotahtelist inimest, kelle soov on õnnestuda ja pakkuda meie klientidele meeldejäävat ning professionaalset klienditeenindust.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinult valmisolekut olema osa meeskonnast ja panustama oma aega ja tahet restorani arengusse. Pühendumust töösse ning lugupidamist heast toidust ja joogist. Kasuks tuleb võõrkeelte valdamine suhtlustasandil.

Kui tunned, et meie oleme Sinu ja Sina meie jaoks, siis võta ühendust ja pakume koos meie klientidele parimad elamusi!

Tööpakkumise number
#626337

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
6. november 2019

Polpo tegutseb 2012. aasta sügisest ja asub hotell Londoni tänavakorrusel. Polpo on valitud kõigil oma tegutsemisaastatel Eesti 50 Parima Restorani hulka. Restoranis on istekohti kuni sajale inimesele ja ruum privaatsemate ürituste ning koosviibimiste pidamiseks.

Vaata rohkem

You are applying to:
Teenindaja