Värsked tööpakkumised

Teenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 420265

Tööpakkumise number

420265

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on valmistada maailma parimaid einevõileibu ja pakkuda positiivset ning unustamatut klienditeenindust.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda, kui oled suurepärane ja positiivne suhtleja ning omad kiiret õppimisvõimet. Sulle meeldib töötada meeskonnas, valdad head eesti keelt ja oled täisealine. Oled valmis väljakutseteks ja tahad pakkuda parimat klienditeenindust!

Omalt poolt pakume väljaõpet ja koolitusi, kokkuhoidvat ja nooruslikku kollektiivi, ühisüritusi ning väga paindlikku töögraafikut.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
24. mai 2016
Kuulutus sisestati:
27. aprill 2016

Metro Võileivakohvik on Tartus tegutsenud edukalt aastast 2009. Pakume maitsvaid einesaiu, -leibu ning wrappe.