Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669064

Teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 22. september 2020
Kuulutus aegub:21. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Otsime neid päris "oma" inimesi. Kui Sul lööb silma särama hea toit ja veel parem jook, siis oled Sa juba poolel teel. Sinu ülesanneteks meie juures on Kampuse saadikuks olemine ehk mõnusa ja südamliku klienditeeninduse pakkumine ning meeskonda sulandumine, nagu oleksid Sa kogu aeg meiega olnud. Kui oskad valmistada head kohvi ning tead, kuidas teha üks võrratu negroni, siis see tuleb Sulle ainult kasuks.

Ootused kandidaadile

Oled varasema kogemusega klienditeeninduses ning Sulle tõesti meeldib suhelda. Pead ennast avatuks, sõbralikuks ning üleüldiselt lahedaks inimeseks. Sinu jaoks on eesti ja inglise keeles suhtlemine lihtne... ja Sa tunned ennast hästi nii meeskonnatöös kui ka individuaalselt töötades. Kui tundsid ära, et see oledki Sina, siis kandideeri kohe.

Kokkuhoidvat tiimi ning motiveerivat palka, kus töö käib graafiku alusel.
Tule löö kampa!

Tööpakkumise number
#669064

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
22. september 2020

CVKeskus.ee klient

Uus, huvitav ning kontrollitult segane – see ongi Kampus.

Vaata rohkem

Teenindaja