Värsked tööpakkumised

Teenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 617635

Tööpakkumise number

617635

Töö kirjeldus

Otsime oma vahvasse meeskonda julget ja hakkajat teenindajat, kes armastab müügitööd ja peab lugu heast teenindusest. Töökoht asuks väikeses kesklinna Viktus Kohvikus, Toompuiestee 4.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame sinult:
* eesti keele oskust, kasuks tuleb ka inglise ja vene keele oskus
* iseseisvat töötamise oskust
* rõõmsameelset ja julget pealehakkamist
* töökoha puhtuse ja korrashoiu tagamist
* lao seisu jälgimine ja vajadusel tellimine

Ettevõte pakub

Pakume sulle:
* täiskohaga tööaega graafiku alusel E-R kahes vahetuses (8.30-15.00 ja 11.00-21.00). Vahetused on jagatud võrdselt ja üle nädala on teisipäevad vabad. Võimalus on töötada ka vaid õhtuti!
* valmisolek tegema tööd aegajalt ka nädalavahetustel - eelneval kokkuleppel ja eritasuga.
* hoolivat ja tugevat meeskonda seljataga
* meeskondlike koosviibisi väljaspool tööaega
* lõunasööki ja kohvi ettevõtte kulul
* väljaõpet kohapeal

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
10. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
10. september 2019
Brutopalk:
Alates 850 kuni 1000 EUR kuus

Viktus Kohvikud & Catering on toitlustamise teenust pakkunud juba 13 aastat. Meie meeskonna pühendumist kroonivad mitmed tunnustused ja auhinnad. Omame 2 toitlustusasutust ja pakume täismahus cateringteenust alustades kohvipausidest lõpetades piduliku vastuvõtuni välja. Aastatega oleme leidnud lojaalseid sõpru, kes tähistavad oma elu suursündmuseid ikka ja jälle meie roogadega. Tänaseks päevaks on meil kaks kohvikut: Viktus Kohvik aadressil Toompuiestee 4 ja Viktus Kohvik Kotka aadressil Kotka 12. Lisaks toitlustame ka 2 väikese erakooli lapsi.