Värsked tööpakkumised

Teenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 183558

Tööpakkumise number

183558

Töö kirjeldus

Vajame oma meeskonda nädalalõppude üritustele (pulmad, juubelid, asutuste peod) Viimsi
Peokeskuses saali teenindajaid/baaridaame.
Antud tööd saab teha kooli kui ka teise töö kõrvalt.

Nõudmised kandidaadile

kogemus teenindusvaldkonnas
kogemus pubis, restoranis, cateringis või kohvikus
korrektne välimus
täpsus
soovitavalt elamine Viimsis või selle lähedal!!

Ettevõte pakub

lisaraha teenimise võimalust
huvitavat tööd

Lisainfo

Töö on lisateenimise võimalus, mitte täiskohaga töö.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
3. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
3. september 2009

2006.a. avasime "Viimsi Peokeskuse" Viimsi mõisa 500 aasta vanuses hoones. Keskuses on
avatud köögiga 60 kohaline traditsioonilise prantsuse köögiga a la carte restoran "Savoy", 12
numbritoaga hotell "Birgitta", 1 suur peosaal ja saunakompleks. Pakume pulmade, juubelite, pidude
ja konverentside korraldamise teenust.