Tööpakkumise number

610112

Töö kirjeldus

Ootame oma vahvasse tiimi rõõmsameelset ja abivalmis klienditeenindajat,kohviku perenaist.Tööd saab nii osalise-kui ka täiskoormusega.
Vigri on buffeestiilis vegankohvik, kus pakume külluslikku ja tervislikku menüüd!
Saad tutvust teha vegantoidu maailmaga:)

Nõudmised kandidaadile

Teenindusalane töökogemus tuleb kasuks aga kui kogemus puudub siis meie õpetame
Hea eesti keele oskus ,ka mõne võõrkeele oskus kulub marjaks ära
Täpsus rahaasjades
Hea suhtlemisoskus, rõõmsameelsus, viisakus
Hea pingetaluvus
Kohusetunne, ausus ja usaldusväärsus
Meil on hea meel kui sul on teadmisi taimetoidu vallas.

Ettevõte pakub

Tööle väärilist palka, rõõmsat ja toetavat meeskonda.
Koolitusi ja ühisüritusi.
Suurepäraseid teadmisi taimetoidu valdkonnas.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. august 2019
Kuulutus sisestati:
30. juuli 2019
Brutopalk:
Alates 4.2 kuni 5 EUR tunnis
Soovin kandideerida

VIGRI KOHVIK OÜ

Avan ettevõtte profiili