Värsked tööpakkumised

Teenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 279467

Tööpakkumise number

279467

Töö kirjeldus

Restorani külaliste vastuvõtmine ja lauda juhatamine
Professionaalne ja meeldiv teenindus
Pakutavate toitude ning jookide tundmine
Erinevate alkohoolsete ja mittealkohoolsete jookide valmistamine ja serveerimine
Iga külalise erivajaduste ja soovide eest hoolitsemine

Nõudmised kandidaadile

Kui sul on:
vanus alates 22a.
vähemalt aastane töökogemus teenindajana,
hea pingetaluvus, enesevalitsus ning eneseväljendusoskus
räägid väga head eesti keelt, head inglise ning vene keelt
oled elav ja rõõmsameelne,
täpne ja kohusetundlik,
soovid töötada meeskonnas, mitte üksi
ootad klienti, kui oma külalist,
pead end tõeliseks suhtlusstaariks,

siis BabyBack pakub sulle lava, millel esineda!!!

Ettevõte pakub

Häid töötingimusi
Ettevõttesisest karjäärivõimalust
Kaasaegset töökeskkonda
Konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu
Meeldivat tööõhkkonda
Rõõmsameelset ning nooruslikku meeskonda

Lisainfo

Töökohaks saab olema üks Tallinnas asuvast BabyBacki restoranidest - Kristiine, Pääsküla või Tabasalu BabyBack.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. august 2012
Kuulutus sisestati:
10. juuli 2012
Brutopalk:
Alates 500 EUR kuus

BabyBack Ribs & BBQ - esimene Ameerika restoran Eestis, mis mõeldud kogu perele . Siin saab nautida maitsvaid USA barbeque toite ning teha tutvust ehtsa Ameerika stiiliga.

Restorani silmapaistvas interjööris tõmbavad tähelepanu erksad neoonreklaamid, posterid ja fotod poliitilistest liidritest USA- s, maailmatuntud Hollywoodi tähed, rockmuusikud ning Ameerika spordilegendid koos erinevate spordialade atribuutikaga. Foonina kõlab Ameerika raadiojaamade muusika. Meie menüü on inspireeritud Ameerika lõunapoolsete osariikide köögist.

Peamiseks tõmbenumbriks menüüs on tõelises puuküttega ahjus (!) valmiv liha, mida ei ole üheski teises restoranis võimalik proovida! Lisaks pakume erinevaid grill - roogasid, burgereid, suures valikus Ameerika pizzasid, salateid ja klassikalisi magustoite. Lastele on loodud eraldi menüü ja põnev mängunurk.