Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #50910

Teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klienditeenindus väga heal tasemel
aktiivne müük
kaupade väljapanek

Ootused kandidaadile

Soov töötada rõõmsameelses, nooruslikus ja sportlikus kollektiivis. Kui oled aus, kohusetundlik ja aktiivne ning tunned, et Sul on sinna midagi omalt poolt lisada - oled vägagi oodatud!

Võimalust töötada ning ennast teostada suurepärases meeskonnas, karjäärivõimalust, toredaid ühisüritusi ja motiveerivat töötasu.

Lisainfo

cv, kuhu on lisatud ka foto ja palgasoov, saata aadressil
mustakivi@sportland.ee

Tööpakkumise number
#50910

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
6. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
6. september 2005

Sportland on rahvusvaheline, maailma parimaid spordi- ja vabaajakaupu müüv kauplustekett.
Eestis on 11 kauplust järgmistes linnades: Tallinn, Tartu, Pärnu, Narva, Rakvere, Jõhvi, Kuressaare, Viljandi, Valga. Lätis on kolm kauplust Riias.

Vaata rohkem

Teenindaja