Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #125021

Teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine, tellimuste vastuvõtmine. Alates hommikul restorani avamisest kuni sulgemiseni.

Ootused kandidaadile

Eelkõige ootame kandidaadilt tahet olla teenindaja ja alustada või täiendada oma karjääri.
Eeldame eesti, vene ja inglise keele oskust. Algteadmisi A`la carte teenindamisest ja veinidest.

Võimalust töötada ühes parimas restoranis, korralikku palka. Püsivat klientuuri ja firmasiseseid soodustusi. Lisaks sellele veel paindlik graafik ja koolitusvõimalused.

Tööpakkumise number
#125021

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 50 - 65 €/tunnis
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
22. september 2007

CVKeskus.ee klient

Mitmeid auhindu võitnud kõrgklassi restoran

Vaata rohkem

Teenindaja