Teenindaja
Tööpakkumise number #695542

Teenindaja

2
Restoran Mimosa / Mami Mek OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Mimosa pere otsib lisa! Mimosa otsib oma töökasse perre särasilmseid ja usinaid teenindajaid! Teenindajaid otsime nii kiireks suveperioodiks kui ka pikemaks ajaks.

Töö kirjeldus:

  • restorani külaliste teenindamine
  • jookide ja toitude soovitamine ja serveerimine
  • gruppide teenindamine
  • reserveeringute ja tellimuste vastuvõtmine
  • ettevalmistuste tegemine
  • töö kassaga (CompuCash).

Ootused kandidaadile

  • rõõmsameelsus

  • ausus

  • korrektsus

  • kohusetundlikkus

  • tahe teha tööd ja soov pakkuda külalistele parimat kogemust

  • väga hea suhtlemisoskus

  • eelnev töökogemus restoraniteenindajana

  • armastad meeskonnatööd

  • eesti keele oskus.

  • Kasuks tuleb võõrkeelte (vene ja inglise) oskus.

Ettevõte pakub

  • töökohta sõbralikus ja töökas meeskonnas

  • täistööaega

  • tööd graafiku alusel

  • konkurentsivõimelist töötasu

  • arenguvõimalust

  • väljaõpet

  • võimalus töötada suvisel ajal palju õues (suur hoov, terrass)

Tööpakkumise number
#695542
Teenindaja
Teenindaja