Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #643011

Teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime söögikohta MT Döner ,Mustamäe Keskuses teenindajat.

Sinu ülesanneteks on klientidega suhtlemine, tellimuste vormistamine, toidu valmistamises abi, meeskonnatöös osalemine ja toiduhügieeni nõuete täitmine.
kebabi valmistamiseks abi.

Ootused kandidaadile

Ootame kandideerima rõõmsameelseid ja töökaid inimesi.
Sobiv kandidaat oled kui:
* sul on hea pingetaluvus ja kiire õpivõime
* sulle meeldib teenindada ja kõik toitlustusega seonduv
* sul on positiivne ellusuhtumine, meeskonnatöö oskus ning kohusetundlik suhtumine restorani töösse
* eelnev töökogemus ning valmisolek tööd teha ka nädalavahetustel
* eest ja inglise keele oskus, vene keele oskus tuleb kasuks
* kehtiv tervisetõend

Töö on graafiku alusel.
Compu Cash kassasüsteemi kasutamise oskus tuleb kasuks.

Ettevõte pakub

Hea Meeskond
Kindel ja Parim palk

Tööpakkumise number
#643011

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1100 €/kuus
Kuulutus aegub:
3. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
5. märts 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Teenindaja