Teenindaja
Tööpakkumise number #842969

Teenindaja

PÜHA VITUS OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Õllesõbra pühamu. Parim nii habemega kui ka habemeta mehele. Kindel ilmutus sellest, et Humal armastab sind.

Pakume tööd ettekandjale!

Ootused kandidaadile

- Puhtust armastav

- Elusa ja ilusa olemisega inimene, kelle peale võib kindel olla.

- Huvitatud toidu- ja joogikultuurist ka laiemas plaanis ning võimalusest vastavaid teadmisi pidevalt juurde saada ning ellu rakendada.

- Teistega arvestav ja organiseeritud.

- Eesti keelt kõnelev

- Täisealine

- Aus

- Inimesi mitte pelgav

Ettevõte pakub

St Vitus pakub:
Väärilist töötasu ja sõbralikku seltskonda
Kaasaegset töökeskkonda Telliskivis
Ettevõttesiseseid soodustusi
Töölaseid koolitusi ja väljakutseid
Paindlikku graafikut

Tööpakkumise number
#842969

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
14. aprill 2023
Kuulutus sisestati:
16. märts 2023
Teenindaja Teenindaja

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
BARISTA / KLIENDITEENINDAJA LUCULLUS OÜ
1000 - 1300 €/kuus
BARISTA / KLIENDITEENINDAJA LUCULLUS OÜ • Tallinn
Tallinn
OOTAME OMA MEESKONDA BAARMENE Rice&Nori OÜ
OOTAME OMA MEESKONDA BAARMENE Rice&Nori OÜ • Tallinn
Tallinn
TEENINDAJA ST. PATRICK'S GROUP OÜ
TEENINDAJA ST. PATRICK'S GROUP OÜ • Tallinn
Tallinn
ÕHTUSÖÖGITEENINDAJA HOTELL TELEGRAAF OÜ
8 - 9 €/tunnis
ÕHTUSÖÖGITEENINDAJA HOTELL TELEGRAAF OÜ • Tallinn
Tallinn
KLIENDITEENINDAJA FRESHNESS OÜ
Alates 8 €/tunnis
KLIENDITEENINDAJA FRESHNESS OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki
Teenindaja
Teenindaja