Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #216183

Teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi heade teenindusoskuste ja kogemustega teenindajat kes suudaks pakkuda klientidele meeldejäävaid elamusi!
Sinu tööks oleks:
kauba komplekteerimine, pakendamine
kaupade müük
kaupade väljapanek
klientide sõbralik teenindamine
müügisaali eest hoolitsemine

Nõudmised kandidaadile

Sul peaks olema eelnev töökogemus teenindajana vähemalt 2 aastat.
Hea Eesti keele oskus, Inglise ja Vene keele oskus suhtlustasandil.
Kasuks tuleb toitlustusalane haridus.
Kindlasti ootame Sinult, et sa oleksid röömsamelne, kohusetundlik ja arvestav kolleegide suhtes.
Sa pead suutma töötada meeskonnas.
Sa pead suutma jätta meie külastajatele meeldiva teeninduselamuse.
Vanus soovitatavalt al. 25 eluaastat.

Pakkume sulle võimalust töötada tuntud toitlustusettevõttes.
Kindlasti tööle väärilist palka.
Meil on väga kaasaegne ja mugav töökeskkond ja väga toredad kolleegid.
Lisaks pakume häid arenguvõimalusi

Lisainfo

Pead olema valmis teenindama ka peolaudadel.
Töö ei sobi õpilastele ja üliõpilastele.

Tööpakkumise number
#216183

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
6. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
10. jaanuar 2011
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel

CVKeskus.ee klient

Me oleme need mida me sööme!

Nüüd on AMPS ka Pirital! Avasime Pirita Selveri kõrvale mõnusa ja valgusküllase ampsupaiga. Uus kohvik-bistroo pakub hõrgutavaid ampse igasuguses valikus - naudi kohapeal, võta kaasa või telli ette! Otse loomulikult on pisikeste ampsuliste päralt lastenurk ja otse loomulikult on kohal WIFI-amps.

Vaata rohkem

You are applying to:
Teenindaja