Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #613998

Teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele

Kuulutus sisestati: 21. august 2019
Kuulutus aegub:19. september 2019

Töö kirjeldus

Restoran Kompass klientide kõrgtasemeline teenindamine, restorani teenindusala üleüldine korrashoid ja ettevalmistustööd klientide teenindamiseks.

Ootused kandidaadile

Ootame oma toredasse kollektiivi sõbralikku ja rõõmsameelset restorani teenindajat, kes on aktiivne suhtleja, paindlik, aus ja korrektne kõigis oma ametit puudutavates küsimustes.

Soodustusi hotelliteenustelt ja koostööpartneritelt, arenguvõimalusi, paindlikku tööaega, konkurentsivõimelist palka, võimalusi teenida lisa, ametiriietust, soodsat toitlustamist ning tiimi, mis on sõbralik, hooliv ja kokkuhoidev.

Tööpakkumise number
#613998

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
19. september 2019
Kuulutus sisestati:
21. august 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Teenindaja