Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #378061

TEENINDAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide kiire, viisakas ja meeldiv teenindamine
Toodete aktiivne müük
Töö graafiku alusel

Ootused kandidaadile

Tahe aktiivselt tooteid müüa
Rõõmsameelsus ja viisakus
Puhtusearmastus ja korrektsus
Keelteoskus suhtlustasandil

Sõbralikku tööõhkkonda ja töökat ning professionaalset meeskonda
Kaasaegseid töötingimusi
Motiveerivat töötasu ja tööalast koolitusi
Karjääri ja eneseteostamise võimalusi
Omatöötajate soodustusi

Tööpakkumise number
#378061

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
24. mai 2015
Kuulutus sisestati:
24. aprill 2015

CVKeskus.ee klient

Restoran Grill 250° - mahlane steik – suu(re)pärane!

Kerged suitsused aroomid ja maitsetest pakatavad mahlased lihalõigud panevad sind taas ja taas restorani Grill 250 ° tagasi pöörduma. Proovi poolemeetrisi grillvorste ning lase burgeritel ja pitsadel hea maitsta. Avatud köök, kus kokad teevad road valmis sinu silme all. Lai valik õllesid nii meilt kui mujalt.

Ootame oma kollektiivi kandideerima eriala parimaid esindajaid.

Vaata rohkem

TEENINDAJA