Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #662123

Teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kui tunned, et teenindamine on see, mida naudid, siis oled just Sina see, keda meie meeskond enda juurde ootab.

Ootused kandidaadile

  • Sulle meeldib suhelda

  • Sul on varasem töökogemus

  • Sul on iseseisev mõtlemis- ja tegutsemisoskus

  • Sa oled aus, aktiivne ja tegutseja

  • Oskad võõrkeeli

  • Sa otsid täiskohaga tööd

  • Oled vähemalt 18a vana

Pakume head teenindustööd meie kahes mõnusas restoranis. Hea töö eest on tasu hea. Töökeskkond ja kolleegid samuti :)

Tööpakkumise number
#662123
Teenindaja