Teenindaja
Tööpakkumise number #662123

Teenindaja

Margherita Pizzeria OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Kui tunned, et teenindamine on see, mida naudid, siis oled just Sina see, keda meie meeskond enda juurde ootab.

Ootused kandidaadile

  • Sulle meeldib suhelda

  • Sul on varasem töökogemus

  • Sul on iseseisev mõtlemis- ja tegutsemisoskus

  • Sa oled aus, aktiivne ja tegutseja

  • Oskad võõrkeeli

  • Sa otsid täiskohaga tööd

  • Oled vähemalt 18a vana

Pakume head teenindustööd meie kahes mõnusas restoranis. Hea töö eest on tasu hea. Töökeskkond ja kolleegid samuti :)

Tööpakkumise number
#662123
Teenindaja
Teenindaja