Värsked tööpakkumised

Teenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 361555

Tööpakkumise number

361555

Töö kirjeldus

Mamo on kiiresti arenev tervisetoidu kohvikukett Tallinnas. Vajame oma meeskonda osalise koormusega lõunasöögi teenindajat.

Peamised tööülesanded:
-klientide sõbralik, kiire ja täpne teenindamine kassast (ei ole lauateenindust)
-sooja toidu tõstmine, võileibade-salatite valmistamine retsepti alusel, värskete mahlade-smuutide valmistamine
-töö kassaga
-oma töökoha korrashoid (letitagune ning seadmed, saali koristab vastavat teenust pakkuv firma)
-informatsiooni edastamine ning vastuvõtmine
-jooksvate probleemide lahendamine teeninduses

Tööaeg:
E-N 11:00-15:00
R 7:00-15:30
Töökoormus 0,6 kohta.

Töö on esmaspäevast reedeni ehk nädalavahetused ja riigipühad
on vabad!

Nõudmised kandidaadile

Ootame, et meie teenindaja armastaks teenindustööd ning sooviks külalistega suhelda (samal ajal peavad mõistagi käed käima ja töö tehtud saama :).
Kindlasti on vajalik kõrge pingetaluvus ning valmisolek töötada erinevate inimestega.
Oleks avatud, sõbralik ning kiire mõtlemisega erinevates olukordades. Vaja on head organiseerimisvõimet.
Eelnev töökogemus teeninduses tuleb kasuks.
Tööle asudes on tarvis omada ka kehtivat tervisetõendit.

NB! Eelisjärjekorras vaatame üle CV-d, millel juures kaaskiri. Seega kirjuta meile, miks just Sina sobid sellele töökohale ning mida Sa meilt ootad.

Pakume tööd argipäeviti, nädalavahetused ja riigipühad on vabad.
Tööaega päevasel ajal ning paindlikute kellaaegadega.
Oleme hästi vastutulelikud ning mõistvad.
Tasuta sportimisvõimalusi.
Toredaid tööüritusi ja nooruslikku kollektiivi.
Konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Elu on liiga lühike, et kolmandik magada, kolmandik tööl mööda saata ning ainult kolmandik elada. Ela ja tööta nii, et iga hetk oleks tähenduslik ja nauditav. :)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
osaline tööaeg, lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
6. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
6. november 2014
Brutopalk:
Alates 3.3 kuni 3.5 EUR tunnis

Mamo on kiiresti arenev toidukett ning asub nüüdsest juba kolmes kohas: Liivalaia 14 (Swedbank peahoone), Roosikrantsi 11 (Šveitsi maja) ja Tornimäe 5 Ärikeskuses (Swissotelli kõrval).

Mamo ülesandeks on teha kiirustavale inimesele võimalikult lihtsaks ja vaevatuks täisväärtusliku toidu kättesaamine. Mamost leiab ainult kõige värskemat ja läbimõeldumat toitu nii kontoriinimene kui ka niisama puhkaja. Kõike saab ka kaasa osta! Lisaks pakub Mamo ka catering teenust.