Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #435419

Teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Kohvikus klientide letist teenindamine
* Saali korrashoid
* Vajadusel koka abistamine lihtsamatel töödel

Ootused kandidaadile

* Positiivsus, rõõmsameelsus
* Hea eesi keele oskus (kasuks tuleb ka vene keele valdamine)
* Puhtus, ausus
* Oskus oma tööd nautida
* Täpsus

Ettevõte pakub

* Väikest ja sõbralikku kollektiivi
* Mõnusat tööaega E-R 7.30- 15.30/ 10.00- 18.00
* Kindlat kuupalka ja püsivat tööd
* Puhkust suvel

Tööpakkumise number
#435419

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. september 2016
Kuulutus sisestati:
10. august 2016

Avame vähem kui kuu aja pärast väikese hubase kohviku Tallinna kesklinnas. Tegeleme nii lõunatoitlustuse kui cateringteenuse pakkumisega. Peame lugu heast toidust ja sõbralikust teeninusest.

Vaata rohkem

Teenindaja