Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #620827

Teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Teenindaja tööülesanded saab kokku võtta lühidalt - teen kliendi päeva õnnelikuks.
Pakkuda kohviku tooteid, letist väljastada lõunaid, hoida saal korras ja korraldada pisitasa tellimusi.

Nõudmised kandidaadile

Kärmete näpukestega, hooliv, kiiresti reageeriv, naeratav ja enda eest hoolitsev.

Mõnusaid töökaaslasi, loomingulist vabadust muuta külalise päev toredaks ja maitsta kõike, mille järgi isu.

Tööpakkumise number
#620827

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 800 - 1100 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2019

Viktus Kohvik & Catering on toitlustamise teenust pakkunud juba 12 aastat. Meie meeskonna pühendumist kroonivad mitmed tunnustused ja auhinnad. Omame 5 toitlustusasutust ja pakume täismahus cateringi teenust. Aastatega oleme leidnud lojaalseid sõpru, kes hindavad meie professionaalset teenindust ja tähistavad oma elu suursündmuseid ikka ja jälle meie roogadega.

Vaata rohkem

You are applying to:
Teenindaja